Konstruktor NX/Unigrafix, Catia Dąbrowa Górnicza

HR Project
  • Sosnowiec, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy kandydata na stanowisko Konstruktora Catia/NX.

Obowiązki:
konstruowanie i opracowywanie elementów zgodnie w wymaganiami klientów;
tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych oraz już istniejących komponentów;
współpraca z pozostałymi konstruktorami mająca na celu rozwój produktu;
optymalizacja procesów technologicznych;
odpowiedzialność za produkt od strony projektu (od prototypu do wdrożenia);
delegacje.

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne;
bardzo dobra znajomość NX/Unigrafix / Catia v5;
znajomość angielskiego lub niemieckiego;
mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora automotive;
mile widziane 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub studenci ostatnich lat;
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

umowę o pracę lub kontrakt B2B;
możliwość realizacji ambitnych zadań;
miłą atmosferę pracy;
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 5 dni)