Doradca klienta

ABA- service sp. z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Opis stanowiska pracy:
profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w Sektorze Ogród;
realizacja i monitoring procesu zamówień klienta;
indywidualne podejście do potrzeb klienta;
dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia
możliwość skorzystania z dofinansowania związanego z rehabilitacją i leczeniem
przyjazne osobom niepełnosprawnym środowisko pracy
asysta Managera ds. zatrudnienia na każdym etapie zatrudnienia
Dokumenty prosimy przesyłać za pomocą formularza LENTO. Do CV proszę załączyć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „ABA-SERVICE” Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie, adres: Żuków 35B, 05-824 Grodzisk Mazowiecki, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez tę Spółkę.”

„Informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest „ABA-SERVICE” Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie, adres: Żuków 35B, 05-824 Grodzisk Mazowiecki. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (w przypadku udzielenia na niniejsze zgody). Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz potrzeba oceny zdolności pracownika do pracy (art. 9 ust. 2 lit. h RODO). Odbiorcami danych osobowych kandydatów mogą być organy władzy publicznej, podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów prawa oraz podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu i na zlecenie Spółki, w tym dostawca usług rekrutacyjnych – Fundacja Vertrapol Sp. k. z siedzibą w Otrębusach. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane przez okres niezbędny do celów obecnego bądź przyszłych procesów rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż do czasu ewentualnego cofnięcia wyrażonej przez kandydata zgody. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Kandydatom do pracy przysługuje prawo do: (a) dostępu do treści swoich danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych, (b) sprostowania swoich danych osobowych, (c) usunięcia danych osobowych, (d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych, (e) przenoszenia danych osobowych oraz (f) cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kandydaci mają prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)