Doradca ds. Nieruchomości

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma
  • Gdańsk, pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Niczego, niczego na świecie nie można porównać do radości płynącej z pracy, która toczy się po myśli” (Maria Dąbrowska)

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma jest największą Agencją Nieruchomości na Pomorzu, działającą od 1999 roku.Współpracujemy z ponad 30 agentami, posiadamy swoje oddziały w Gdańsku, Kartuzach, Lęborku i Chojnicach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości i obsłudze Klienta ustalamy nowe standardy jakości.
W związku z dynamicznym rozwojem organizacji szukamy kandydatów na stanowisko:
Doradca Klienta sprzedającego nieruchomość
miejsce: Trójmiasto,Kartuzy,Lębork,Chojnice,Starogard Gdański,Kościerzyna,Tczew.Wejherowo.

Szukamy:
۰ludzi z pasją, dla których praca w nieruchomościach będzie powołaniem (również mile widziani studenci zaoczni),
۰osób, dla których praca z Klientem będzie przyjemnością,
۰osób zmotywowanych, gotowych do działania,
۰osób posiadających wysoka kulturę osobistą.

obowiązki:
Nie musisz mieć doświadczenia, zdobędziesz je u nas.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
۰pozyskanie wartościowych ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
۰profesjonalną obsługę Klientów.

Osobom zatrudnionym firma oferuje:
۰satysfakcję z pracy,
۰pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
۰środki finansowe za pozyskane nieruchomości + prowizję ze sprzedanej/wynajętej nieruchomości,
۰cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych,
۰narzędzia służbowe: telefon komórkowy, nowoczesny aparat cyfrowy, laptop, narzędzia marketingowe oraz reklamowe

opis dodatkowy:
Będąc Doradca ds. Nieruchomości nie tylko sprzedajesz nieruchomość, lecz opiekujesz się nią. Dla nas ważne jest zadowolenie Klienta, do którego zawsze podchodzimy indywidualnie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:rekrutacja&djrenoma.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)