Serwisant - Automatyk urządzeń grzewczych, wentylacji i klim

MABAPA
  • Sośnicowice, śląskie pow. gliwicki

Inżynier

Umowa o pracę

Jesteśmy rodzinną firmą, która działa na rynku od blisko 20 lat. Od początku swojej działalności zajmujemy się branżą budowlaną, gdzie wyspecjalizowaliśmy się w technice grzewczej i wentylacji. Wykonujemy również usługi remontowo-budowlane wraz z wykończeniem wnętrz.

Opis stanowiska:
- obsługa urządzeń grzewczych
- pierwsze uruchomienia kotłów wiszących i stojących
- przeglądy okresowe urządzeń gazowych
- usuwanie usterek kotłów zarówno w ramach gwarancji jak i po gwarancji
- pierwsze uruchomienie pomp ciepła
- przeglądy okresowe pomp ciepła
- uruchomienie i serwis inst. solarnych
- uruchomienie i serwis stacji uzdatniania wody

Wymagania konieczne:

- prawo jazdy kat. B
- praca pod presją czasu
- wykształcenie techniczne
- samodzielność, dobra organizacja pracy

Mile widziane:
- umiejętność pracy pod presją czasu
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- uprawnienia SEP
- znajomość branży grzewczej

Oferujemy

- umowę o pracę
- stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- możliwość rozwoju zawodowego
pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Termin nadsyłania ofert mija 30.08.2014r. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Na aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)