Specjalista ds. marketingu

Victor
  • Chrzanów, małopolskie pow. chrzanowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma Victor jest lokalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych na terenie Chrzanowa, Libiąża, Jaworzna, Trzebini.
Zatrudnimy osobę na stanowisko Specjalista ds. marketingu w miejscowości Chrzanów.

ZADANIA:
· budowa strategi marketingowej firmy
· udział w budowaniu wizerunku firmy
· tworzenie i realizacja planów komunikacji marketingowej
· prace administracyjno-biurowe
· aktualizacja firmowej strony internetowej
· prowadzenie firmowego profilu na portalach społecznościowych
· drobne prace graficzne oraz współpraca z drukarnią

WYMAGANIA:
· biegła orientacja w środowisku Windows, zwłaszcza korzystanie z aplikacji Word i Excel
· praktyczna wiedza z zakresu marketingu, w szczególności marketingu internetowego,
· podstawowa umiejętność tworzenia stron WWW
· wykształcenie minimum średnie
· zaangażowanie w powierzone zadania
· odpowiedzialność oraz samodzielność w myśleniu i działaniu

OFERUJEMY:
- stabilne warunki zatrudnienia
- ciekawą i stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię zależną od osiąganych celów
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań
- dostęp do najnowszych technologii
- przyjazną atmosferę w pracy
- elastyczny czas pracy

Dokumenty aplikacyjne (cv + podanie) prosimy przesłać na adres mailowy.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)