Praca jako kelner w hotelach w Warszawie. Stawka do 26 zł

Staff Service
  • Warszawa, mazowieckie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Firma Staff Service działa na rynku gastronomicznym nieprzerwanie od 2010 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu przeszkolonej kadry kelnerskiej najlepszym i najbardziej prestiżowym hotelom, cateringom, restauracjom znajdującym się na terenie Warszawy.
Podczas 9 lat istnienia firmy w branży hotelarskiej przeszkoliliśmy i zapewniliśmy pracę wielu studentom dziennym oraz zaocznym.
Naszymi Klientami są zarówno polskie jak i międzynarodowe firmy z branży HoReCa mające swoje siedziby na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

W tym ogłoszeniu poszukujemy STUDENTÓW do pracy na stanowisko KELNERA w najlepszych Hotelach w Warszawie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* Obsługa kelnerska podczas śniadań, konferencji, przyjęć,
* Serwis dań.

JEŻELI:

* Jesteś osobą PEŁNOLETNIĄ,
* Posiadasz WAŻNĄ LEGITYMACJĘ uczniowską/studencką,
* Nie posiadasz doświadczenia w gastronomi a chcesz je zdobyć (organizujemy szkolenia),
* Chcesz pracować w NAJLEPSZYCH HOTELACH w Warszawie,
* Chcesz SAM USTALAĆ sobie godziny pracy.

GWARANTUJEMY:

* ATRAKCYJNE ZAROBKI zwiększające się w miarę liczby przepracowanych godzin oraz zdobytym doświadczeniem (nawet do 26 zł/h „na rękę”),
* ELASTYCZNE GODZINY PRACY ustalane z tygodnia na tydzień, dostosowane to trybu nauki,
* SZKOLENIA dla osób bez doświadczenia w gastronomii,
* FUNKCJE KIEROWNICZE dla najlepszych pracowników,
* REFERENCJE,
* PRACĘ w młodym i zgranym zespole w najlepszych hotelach i cateringach w Warszawie.

Już teraz wypełnij formularz rekrutacyjny na naszej stronie internetowej: i dołącz do naszego zespołu :-)

*Informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)