Opiekunka do pani w ok. Monachium

Curaform24
  • Rzeszów, podkarpackie

Opiekun

Umowa o pracę

Poszukujemy Panią do pracy w opiece z komunikatywnym niemieckim. Opis podopiecznej : Pani 91 lat, 45 kg/150 cm , ze średnią demencją, porusza się z laską lub rolatorem, trzeba uważać by pani nie upadła. Współpracuje. Zdezorientowana co do osób i czasu. Bywa niespokojna. W toalecie samodzielna, źle słyszy. Pani je samodzielnie, jest osobą wesołą i wdzięczną za okazaną pomoc. Nie ma pracy w nocy
Warunki pobytowe : Pani mieszka w domu jednorodzinnym, na wsi, blisko możliwość zakupów. DLA OPIEKUNKI: pokój pokój, osobna toaleta
OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała, toalecie, ubieraniu i rozbieraniu, nadzór i przypominanie o lekarstwach, towarzyszenie i organizowanie wizyt lekarskich. Prowadzenie domu: gotowanie, zakupy, pranie, podlewanie kwiatów.
WYMAGANIA: Pani z doświadczeniem w opiece, niepaląca, komunikatywny niemiecki
LOKALIZACJA: Feldkirchen ( 15 km od Monachium )

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do ZUS do średniej krajowej
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 sp.z o.o. , SK Katowice
biuro : Gliwice Tel.: 32 33-93-106,-107 ;
mail: @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)