DORADCA KLIENTA

OVB ALLFINANZ POLSKA
  • Leszno, wielkopolskie pow. Leszno

Księgowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Opis oferty pracy:
OVB Allfinanz Polska - Praca w Europejskim Koncernie Finansowym, zajmujemy się kompleksową obsługą finansowo - ubezpieczeniową klientów. Poszukuje ambitnych pracowników do pracy zdalnej !!!

OFERUJEMY:

* bezpłatne profesjonalne szkolenia w dziedzinie wykonywanej pracy
* bezpłatny egzamin licencyjny KNF
* wsparcie kadry kierowniczej
* niezbędne materiały do pracy
* nienormowany czas pracy ( praca stała lub dodatkowa)
* przejrzysty plan kariery
* atrakcyjne i odpowiadające osiągnięciom wynagrodzenie
* możliwość awansów i podwyższenia zarobków;
* dostęp do szerokiej gamy produktów finansowych w ramach niezależnego doradztwa

WYMAGANIA:

* niekaralność;
* wykształcenie minimum średnie
* ambicja,pewność siebie, otwartość na nowe wyzwania;
* komunikatywność;
* determinacja i zaangażowanie w realizacji celów
* konsekwentność w wykonywaniu działań
* kreatywność, zaangażowanie i entuzjazm w działaniu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami praca zdalna
* analizowanie potrzeb i dobór odpowiednich produktów

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)