Kelnerka / Kelner

Hotel Hedera
  • Stare Babice, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hedera to nieduży hotel usytuowany na pograniczu Warszawy i Puszczy Kampinoskiej, 15 km od centrum, 5 km od granic Warszawy. Bezpośredni dojazd autobusem 719 i 729 z pętli Os. Górczewska.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy energicznej i otwartej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Kelner/Kelnerka

Miejsce pracy: Stare Babice

Opis stanowiska:

Osoba na w/w stanowisku pracy, będzie odpowiedzialna za obsługę gości w restauracji oraz salach bankietowych.

Do głównych obowiązków będą należeć:
*witanie gości oraz zachęcanie do skorzystania z oferty gastronomicznej hotelu
*sprawna i uprzejma obsługa gości
*pomoc gościom przy wyborze dań i napojów
*budowanie pozytywnych relacji z gośćmi
*ścisła komunikacja oraz współpraca z kuchnią hotelową
*przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz rezerwacji
*dbałość o wizerunek hotelu
*nadzorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych zgodnie z zasadą FIFO (napojów, alkoholi etc.)

Pożądane cechy idealnego kandydata:
*wysoka kultura osobista
*umiejętność pracy w zespole
*komunikatywność
*łatwość nawiązywania kontaktów
*pozytywne nastawienie, poczucie humoru

Wymagania

*mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
*znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość innych języków obcych mile widziana
*gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w godzinach nocnych
*wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
*dodatkowy atut -własny samochód

Oferujemy

*wysokość stawki płacowej ustalamy indywidualnie w zależności od umiejętności
*zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / zlecenie
*premie od utargów, imprez
*pracę w stabilnej firmie
*ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email lub kontakt telefoniczny w godzinach 10-18.

W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska, na które została wysłana aplikacja.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzanego przez firmę Hedera S.C. ul. Warszawska 344, 05-082 Stare Babice (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.":

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

ul. Warszawska 344
05-082 Stare Babice

lokalizacja na mapach Google:
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)