Opiekunka do Małżeństwa ok. Augsburga

Curaform24
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opiekun

Umowa o pracę

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNYCH :
Pani 79l 70kg 170cm, Pan 79 l, 75 kg, 175 cm ,

Pan jest obecnie na rehabilitacji , potrzebuje pomocy przy transferach- współpracuje, względnie samodzielny w higienie ciała , ewentualnie potrzebuje wsparcia
Pani z początkami demencji, inkontynencją moczu i kału, chorobami serca, wysokim ciśnieniem, apatyczna. Porusza się o lasce lub rolltorze, ryzyko upadku, pomaga przy transferach. 2 razy w tygodniu przez cały dzień jest w placówce opiekuńczej.
Warunki pobytowe: Państwo mieszkają w domu wielorodzinnym, 90m2, wieś, sklepy 20min., DLA OPIEKUNKI: pokój , Internet, TV, telefon flatrate.
OBOWIĄZKI: pomoc przy higienie ciała, toalecie, zmiana podkładek/pieluch, gotowanie, pranie, sprzątanie, podlewanie kwiatów.

Wymagania

kobieta, , niepaląca, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, prawo jazdy mile widziane
LOKALIZACJA: Merching ( ok.20 km od Augsburga )

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do ZUS od średniej krajowej
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 sp.z o.o. , SK Katowice
biuro : Gliwice Tel.: 32 33-93-106,-107 ;
mail: @
Dodana
Wygasa (za 7 dni)