Operator/Programista CNC - Mazatrol (Finlandia)

D&D Invest.
  • Gdańsk, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Opis stanowiska:
Samodzielne programowanie i obsługa maszyn ze sterowaniem Mazatrol, Mazak.
Wykonywanie modyfikacji, korekt w programie, ustawianie maszyn
Kontrola jakości gotowych elementów
Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Stawki: 15,50 - 18,50 eur brutto/godz + dodatki
Zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę, min 12-24 miesięcy. Praca od zaraz

- Mazak HCN 5000-III / Mazatrol Matrix Nexus 2/4
- Mazak VCN 530C / Mazatrol Matrix Nexus 2
- Mazak Variaxis i-500 / Mazatrol Smooth / 5
- Mazak QTN 250 MSY / Mazatrol Smooth

Wymagania

bardzo dobra znajomość programowania CNC (MAZATROL);
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Min. doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Oferujemy

- mieszkanie zapewnione przez pracodawcę
- Wynagrodzenie adekwatne do fińskiego rynku pracy
- Możliwość długoterminowej współpracy
- zatrudnienie na fińskich warunkach - umowa z fińskim pracodawcą
- atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości
składki i podatki odprowadzane w Finlandii przez pracodawcę
- ubezpieczenie
- długoterminowe zatrudnienie

D&D Invest
Helsinki Finland.

+358
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)