Prace produkcyjne - Starachowice

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o.

Inny

Umowa o pracę

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do wykonywania prac pomocniczych przy produkcji:

PRACE PRODUKCYJNE

Numer referencyjny: JW/PROD/03/2020

Miejsce pracy:
Starachowice

• OBOWIĄZKI:
- proste prace pomocnicze na produkcji

• PROPONUJEMY:
- kurs na obsługę suwnicy/nabycie uprawnień UDT (dla osób chętnych)
- umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- pracę w systemie zmianowym (6:30-18:30 lub 18:30-6:30)
- możliwość ustalenia elastycznego grafiku
- możliwość pracy tylko w weekendy
- pracę również dla uczniów i studentów
-atrakcyjne stawki 17,00zł/h brutto dzienna i 19,68/h brutto nocna

• WYMAGANIA:
- chęć do pracy w systemie zmianowym

Chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny
pod numer
lub o wysłanie CV na adres mailowy @
z zaznaczeniem w temacie Prace produkcyjne - Starachowice

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon , KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Miejsce pracy
  • Starachowice pow. starachowicki, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.