Przedstawiciel Handlowy (maszyny obrabiające) Pomorze

Lepsza Praca
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta, firmy z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (maszyny obrabiające)
Miejsce pracy: Pomorze
Zakres obowiązków:
• Kompleksowa obsługa klientów (spotkania i kontakty telefoniczne, przygotowanie ofert i kalkulacji, przyjmowanie zamówień, kontrola dostaw, nadzór nad realizacją zamówień)
• Doradztwo w zakresie dopasowania maszyn do potrzeb klienta
• Negocjowanie warunków umów
• Współpraca posprzedażowa z klientami
• Monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji
• Raportowanie do przełożonego z prowadzonych działa

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
• Bardzo dobre umiejętności i predyspozycje sprzedażowe
• Doświadczenie w sprzedaży do zakładów produkcyjnych: sprzedaż maszyn, narzędzi skrawających, chłodziwa, usługi obróbki metali, techniki ściernej, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, artykułów BHP itp.
• Mile widziana znajomość rynku usług obróbki skrawaniem, branży maszynowej i pokrewnych
• Zaangażowanie i chęć rozwoju w branży sprzedaży maszyn
• Prawo jazdy kat. B
Nasz klient oferuje:
• Szkolenia produktowe, techniczne
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• Płaca podstawowa oraz premia od osiąganych wyników
• Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dodana
Wygasa (za 5 dni)