Przedstawiciel Handlowy (klimatyzacja i wentylacja) Kraków

Lepsza Praca
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta, firmy z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (klimatyzacja i wentylacja)

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie klientów biznesowych i współpraca z nimi (inwestorzy, generalni wykonawcy, biura projektowe, dystrybutorzy instalatorzy)
• Monitorowanie rynku i nowych inwestycji w regionie
• Sprzedaż urządzeń klimatyzacji komfortu i wentylacji, realizacja planów sprzedażowych
• Monitorowanie działań konkurencji, pozycji jej produktów na rynku
• Doradztwo techniczne z zakresie produktów firmy
• Ocena kompletności i poprawności projektów wykonywanych przez biura projektowe

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe)
• Wiedza techniczna pozwalająca na sprzedaż konsultacyjną produktów
• Doświadczenie handlowe w branży HVAC (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, grzewcza)
• Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z biurami projektowymi, wykonawcami, instalatorami
• Znajomość procesu inwestycyjnego, umiejętność koordynacji projektu od sprzedaży, po montaż
• Zdolności sprzedażowe i analityczne
• Ukierunkowanie na realizację celów sprzedażowych
• Zdolności organizacyjne, zwłaszcza pracy własnej
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość programów biurowych dystrybucji Microsoft, mile widziana znajomość AutoCAD

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)