Autoamtyk Robotyk utrzymania ruchu

Lepsza Praca
  • Żory, śląskie pow. Żory

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, zakładu produkcyjnego poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Automatyk / Robotyk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Żory

Zakres obowiązków:

Umiejętność obsługi programowania robotów przemysłowych (Kawasaki, Kuka) - warunek konieczny
Znajomość schematów elektrycznych
Znajomość sterowników Siemens S7 300, Sinumerik, Bosch, Rexroth, SEW
Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
Programowanie robotów
Sprawowanie nadzoru nad urządzeniami, instalacjami i maszynami na zakładzie
Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej
Dbałość o gotowość do pracy i bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń i maszyn
Modernizacja maszyn i urządzeń, oprogramowania oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
Dokonywanie prewencyjnych przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów

Wymagania

Uprawnienia eksploatacyjne SEP G1 E do 1kV
Umiejętność czytania schematów elektrycznych i automatyki przemysłowej
Znajomość dokumentacji maszynowej
Wykształcenie minimum średnie techniczne
Doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu

Nasz klient oferuje:

Umowę o pracę
Atrakcyjny system wynagradzania
Praca jednozmianowa

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)