SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Coberon
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Naszym klientem jest firma logistyczna z kapitałem japońskim, która poszukuję osoby na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY (drogowy)

Miejsce pracy – Kąty Wrocławskie

Wymagania

• Wiedza z zakresu transportu drogowego
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
• Realizacja zleceń transportowych
• Kontakt z przewoźnikami i klientami w celach operacyjnych
• Optymalizacja kosztów zleceń
• Przygotowanie wycen
• Raportowanie, monitoring

Firma oferuje:
• Program wdrożeniowy i system szkoleń
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe oraz premie
• Możliwość rozwoju zawodowego.

*Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Dodana
Wygasa (za 7 dni)