Montażysta mebli

EMMI
  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Inny

Umowa o pracę

EMMI - firma wyposażenie wnętrz poszukuje osoby na stanowisko:

MONTAŻYSTA mebli
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki i woj. mazowieckie

Obowiązki:
• składanie mebli z formatek u klienta
• załadunek i rozładunek mebli
• ręczne docinanie mebli u klienta
• wypełnianie dokumentacji związanej z zakończonym montażem u Klienta

Oczekujemy:
• doświadczenie 2 lata na podobnym stanowisku w branży meblowej
• umiejętność posługiwania się maszynami stolarskimi i elektronarzędziami
• brak przeciwskazań do wykonywania prac fizycznych
• dokładność i odpowiedzialność
• zaangażowanie w powierzone zadania
• umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej
• czynne prawo jazdy kat. B
• czytanie ze zrozumieniem rysunków technicznych
• dbanie o czystość i porządek w miejscu wykonywania montażu
• zaświadczenie o niekaralności
• wysoka kultura osobista
• brak nałogów

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
• umowa o pracę
• atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń
• możliwość rozwoju zawodowego
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole
• premie i inne profity

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV wraz z dopiskiem następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez EMMI z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim."

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)