Inżynier Konstruktor, Staż, Praktyki

ARKOM
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Inżynier

Umowa o pracę

Praktykant/stażysta

Opis Stanowiska Pracy
Firma ARKOM (siedziba Henryków – Urocze k. Piaseczna) poszukuje chętnych na stanowisko Technolog-Konstruktor. Przyjmiemy również studentów!
Oferujemy pracę w polskiej firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku pojazdów specjalnego przeznaczenia. W naszej ofercie znajdują się samochody pożarnicze, policyjne, kontenery oraz innowacyjne trenażery szkoleniowe.

Zakres Obowiązków
• Wykonywanie rysunków płaskich i złożonych, produkowanych przez firmę produktów, w oprogramowaniu Solid Works,
• Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,
• Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
• Udział przy niestandardowych projektach,
• Poszukiwanie nowych rozwiązań.

Oferujemy
• Możliwość negocjacji wynagrodzenia,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,
• Możliwość odbycia stażu, praktyk
• Dynamiczny rozwój umiejętności zawodowych,
• Możliwość odbycia szkoleń dopasowanych do indywidualnych potrzeb pracownika,
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla pracowników zamiejscowych,
Wymagania

Wymagania
• Umiejętność obsługi programu Solid Works
Dodana
Wygasa (za 6 dni)