Monter / Serwisant instalacji ppoż

Walpas Sp. z o.o.
  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Inny

Umowa o pracę

WALPAS SP Z O.O. jest prężnie rozwijającą się i nowoczesną firmą działającą od wielu lat w branży ochrony przeciwpożarowej, świadcząca kompleksowe usługi w obszarze inżynierii obiektów w zakresie systemów bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Zajmujemy się projektowaniem, montażem, konserwacją i serwisem urządzeń i systemów przeciwpożarowych. Firma zatrudnia pracowników w działach administracyjnych, projektowych i serwisowych, ponadto prowadzimy prace w zakresie wielkokubaturowych obiektów budowlanych przy montażach technicznych systemów ochrony ppoż.

W związku z ciągłym rozwojem firma Walpas Sp z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter / Serwisant instalacji ppoż.

Miejsce pracy: mazowieckie / Konotopa (pow. warszawski zachodni)

Opis stanowiska:

Montaż urządzeń technicznych w instalacjach ppoż. u klientów
Rozruch technologiczny
Wykonywanie bieżących napraw (instalacje elektryczne i hydrauliczne w instalacjach ppoż.)
Wykonywanie prac serwisowych i montażowych
Rozwiązywanie problemów natury technicznej
Prowadzenie dokumentacji technicznej, serwisowej
Współpraca z podwykonawcami
Zatrudnimy również absolwentów, osoby do przyuczenia.

Wymagania

Znajomość montażu instalacji hydraulicznych i elektrycznych
Praktyczna znajomość czytania dokumentacji technicznej
Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
Umiejętność czytania dokumentacji i rysunku technicznego
Samodzielność w działaniu – organizacja pracy własnej
Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia
Atrakcyjne zarobki adekwatne do kwalifikacji
Pracę w miłej atmosferze
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail.

Proszę o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Walpas Sp.z o.o. zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych"
Dodana
Wygasa (za 5 dni)