Zatrudnię specjalistę do spraw marketingu

CKB Rubin
  • Łódź, łódzkie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Specjalista ds. Marketingu
Zakres obowiązków:
• współtworzenie strategii sprzedażowo-marketingowej,
• zarządzanie działem sprzedaży,
• rozwój sprzedaży usług oferowanych przez centrum,
• pozyskiwanie klientów korporacyjnych i budowanie relacji z nimi,
• kontrola działu sprzedaży usług dla klientów indywidualnych,
• efektywna współpraca z innymi działami hotelu,
• realizacja działań z obszaru marketingu online
• tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii google adwords, facebook ads, instagram ads, linkedin ads, youtube ads,
• współpraca z zespołem it w zakresie optymalizacji strony www w celu intensyfikacji rezultatów sprzedażowych,
• opracowanie i prowadzenie kampanii medialnych, e-marketingowych,
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• opracowywanie materiałów reklamowych
• przygotowywanie akcji promocyjnych wspierających sprzedaż,
• bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji,
• raportowanie pracy działu.
Oczekujemy od Ciebie:
• doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku związanym ze sprzedażą i marketingiem w hotelu - 2 lata,
• doświadczenia w tworzeniu strategii sprzedażowych,
• doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
• dobrej organizacji pracy własnej,
• znajomości programów graficznych - mile widziana,
• umiejętności zarządzania projektami marketingowymi,
• znajomości narzędzi wspierających działania reklamowe,
• znajomości rynku mediów lokalnych w Łodzi,
• doświadczenia we współpracy z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów (agencje reklamowe, drukarnie itp.),
• świadomość finansowa, planowanie, realizacja i rozliczenie powierzonych budżetów,
• umiejętności pracy w zespole, komunikatywność,
• samodzielności w wykonywaniu zleconych projektów.

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego,
• dobrą atmosferę w pracy,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wiarygodnej i stabilnej firmie,
• atrakcyjny system wynagrodzeń,
• pracę wśród profesjonalistów,
• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)