Serwisant Sprzętu Elektronicznego Serwis Apple Elektronik

Serwis Sprzętu Elektronicznego
  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

W związku z rozszerzeniem obszaru działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko Serwisant Sprzętu Elektronicznego - Elektronik.

Opis stanowiska

- serwisowanie sprzętu laptopy, smartfony, tablety
- diagnoza usterek w/w sprzętach
- lutowanie i wymiana komponentów
- kontakt z klientem w ramach wsparcia technicznego
- naprawa płyt głównych w w/w urządzeniach

Wymagania

-doświadczenie w zakresie diagnozy usterek i naprawy sprzętu elektronicznego
-znajomość elektroniki
-umiejętność lutowania
-umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
-umiejętność samodzielnego czytania i analizy schematów
- umiejętność komunikowania się z klientem „nietechnicznym”
zainteresowanie komputerami, nowymi technologiami i multimediami
- znajomość języka angielskiego
- znajomość systemu operacyjnego OSX, Windows, IOS, Android

Prosimy tylko o poważne propozycję osób z doświadczeniem.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na podany adres e-mail ( CV + LM), w tytule prosimy umieścić nazwę stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)