Specjalista ds. rekrutacji

Agencja Pracy Koncepcja
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obecnie do wsparcia naszego biura we Wrocławiu poszukujemy specjalisty ds. rekrutacji ze znajomością j. niemieckiego

Agencja Pracy Koncepcja oferuje pracę dla osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, mile widziani absolwenci kierunków HR, filologii germańskiej.
Miejsce pracy: Agencja Pracy we Wrocławiu

Opis stanowiska
Pozyskiwanie, rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy
Kontakt z pracodawcami
Wstępna selekcja kandydatów (analiza dokumentów, sprawdzanie znajomości języka niemieckiego, tworzenie profili i prowadzenie bazy kandydatów)
Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych w j. niemieckim
Weryfikacja referencji
Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych
Bieżąca współpraca z Klientami międzynarodowymi oraz nawiązywanie współpracy z nowymi parterami (sprzedaż usług HR)
Realizacja zadań administracyjnych

Wymagania

Biegła znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Preferowane wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: HR, psychologia, socjologia, filologia niemiecka)
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego
Orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, rzetelność
Umiejetność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, nastawienie na realizację celów

Nasza oferta

Praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Możliwość awansu, rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności
Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
Praca w międzynarodowym środowisku (możliwość wykorzystywania języka niemieckiego na co dzień)
Miłą atmosferę oraz pracę w sympatycznym zespole
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)