Praca - Pracownik biurowy - Specjalista ds. sprzedaży - Oles

ALPHA GROUP
  • Olesno, opolskie pow. oleski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma ALPHA GROUP zatrudni osobę na stanowisko:
Specjalista ds. biurowo/handlowych.

Miejsce pracy: Świercze (Olesno)

Zadania:
- Projektowanie detali w programach graficznych (tworzenie rysunków, wektoryzowanie);
- Koordynowanie sprawnego obiegu dokumentów, korespondencji i informacji;
- Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy;
- Weryfikowanie oraz uzupełnianie bazy klientów
- Kontakt telefoniczny z nowymi oraz potencjalnymi klientami celem sprzedaży produktów i usług;
- Dbanie o wizerunek firmy;

Wymagania

- Dobra znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny);
- Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office;
- Znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi (np.: suwmiarka);
- Chęć nauki projektowania w programach CAD;
- Sumienność i zaangażowanie do wykonywania wyznaczonych obowiązków;
- Dobra organizacja pracy własnej;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Mile widziana znajomość języka obcego;
- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Umowa o pracę na pełen etat;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Świetną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
- Wynagrodzenie do 16 zł netto;;

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ALPHA GROUP Arkadiusz Janoszek z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Inżynierskiej 43/34. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)