Zatrudnie Pielęgniarke od zaraz

Pielęgniarski Dom Opieki Złota Ostoja
  • Czosnów, mazowieckie pow. nowodworski

Opiekun

Umowa o pracę

Pielęgniarski Dom Opieki "Złota Ostoja" poszukuje pielęgniarki z pozytywnym nastawieniem do pracy przy osobach starszych

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie czynności pielęgniarskich

• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej pielęgniarskiej zbiorczej

• Stosowanie procedur zapewniania jakości opieki pielęgniarskiej.

•Troska o bezpieczeństwo pacjentów

Oczekiwania:

• Wykształcenia kierunkowego: tytuł pielęgniarki dyplomowanej, licencjat pielęgniarstwa lub studia pielęgniarskie magisterskie,

• Aktualne prawo wykonywania zawodu,

• Mile widziane doświadczenie pracy ze starszymi osobami

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

• Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

• Miła atmosfera pracy

Prosimy o wysyłanie CV pod adres mailowy bądź kontakt telefoniczny
Dodana
Wygasa (dzisiaj)