KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

PTF
  • Lębork, pomorskie pow. lęborski

Księgowy

Umowa o pracę

WYMAGANIA I ZADANIA:
Formalna odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z polską ustawą o rachunkowości i obowiązującymi przepisami podatkowymi,
- Zamknięcie roku, Przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych, współpraca z audytorem
- Roczna kalkulacja i deklaracja podatku dochodowego, Obliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy
- Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji cen transferowych przez zewnętrznego doradcę (PwC) + deklaracja CIT TP
- Doświadczenie w procesach operacyjnych

Działania kontrolne, głównie:
o Tygodniowe raporty
o Przygotowanie rocznego budżetu
o raporty BUDG vs ACT
o Raporty Dłużników
o Obroty, raporty największych klientów
- Analiza przepływów pieniężnych i bieżącej płynności
- Przetwarzanie i zatwierdzanie płatności
- Rezerwacja: rozliczeń międzyokresowych, rezerwacji
- Rezerwacja: wynagrodzeń, ubezpieczenia społecznego, funduszu społecznego
- Wycena należności i zobowiązań
- Rezerwacje dotyczące środków trwałych i zobowiązań leasingowych
- Płatności do ZUS / Urzędu Skarbowego
- Wypłaty wynagrodzeń
- Przygotowanie raportów dla Narodowego Banku Polskiego i Urzędu Statystycznego
- Składanie deklaracji podatkowych dla urzędu miasta
- Składanie zagranicznych deklaracji VAT
- Współpraca z Bankiem / AKCENTA
- Zatwierdzanie faktur kosztów w Synergy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emaliowy oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

LEBO recruitment - łowcy doskonali

nr certyfikatu 4287
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)