Księgowa w Biurze Rachunkowym

SUBSIDIUM sp.z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Księgowa / Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: Kraków Biuro Rachunkowe

Opis stanowiska:

samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości w zakresie KPiR
Prowadzenie księgowości w ramach ksiąg rachunkowych samodzielnie lub pod nadzorem głównej księgowej
rozliczanie dokumentów księgowych,
kontrola dokumentów księgowych zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,
sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT,CIT inne podatki) oraz ich kontrola i weryfikacja,
sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
przygotowywanie rozliczeń związanych z zamknięciem okresów obrachunkowych.

Oferujemy

Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia - pełen etat,
Perspektywa długoterminowego zatrudnienia oraz rozwoju kariery wraz z rozwojem naszego Przedsiębiorstwa,
Praca w miłej atmosferze w młodym prężnie rozwijającym się zespole w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanym miejscu w Krakowie.
umowę o pracę
samodzielne stanowisko pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
prywatną opiekę medyczną
kartę multisport
przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
bardzo dobrej znajomości i umiejętności praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
umiejętności obsługi programów finansowo-księgowych, ( praca na programie ENOVA ),
samodzielności, sumienności, odpowiedzialności
dobrej organizacji pracy, umożliwiającej terminowe wykonywanie zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Prosimy o zamieszczenie w CV następującego oświadczenia w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o poniższej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r.(Dz.U. nr 133, poz.883).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)