Elektryk oraz osoby do przyuczenia

Astorga Sp. z o.o.
  • Gąbin, mazowieckie pow. płocki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma ASTORGA (Nowe Grabie k/Płocka), zajmująca się wykonywaniem instalacji urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, poszukuje kandydatów na stanowiska:

ELEKTRYK ORAZ OSOBY DO PRZYUCZENIA

OFERUJEMY:
• umowę o pracę
• WYSOKIE WYNAGRODZENIE adekwatne do kwalifikacji
• szkolenia branżowe,
• pracę w delegacji (pn-pt)
OCZEKUJEMY:
uprawnień do 1kW
zdolności do pracy powyżej 3 metrów
prawa jazdy kategorii B (mile widziane)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
diagnozowanie i naprawa instalacji,
czytanie dokumentacji technicznej i wykonywanie prac zgodnie z projektem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres @
Odezwiemy się do wybranych kandydatów.
Prosimy w wpisanie w aplikacji klauzuli:
Na podstawie art. 7 ust 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest ASTORGA Sp. z o.o. w Nowym Grabiu moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)