Gorzów - sprzątanie- klatki

Poziom Polska sp. z o.o.
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowo - czystościowych.
Poszukujemy Osoby na stanowisko: Pracownik sprzątający.

Lokalizacja:
Gorzów.

Oferujemy

umowa o pracę,
umowa na cały etat,
wynagrodzenie 2600 zł brutto,
praca od poniedziałku do piątku,
godziny: 06:00 - 14:00.

Wymagania

Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
odpowiedzialność i punktualność,
dokładność i staranność,
sumienne wykonywanie obowiązków pracowniczych.

Obowiązki:
Sprzątanie klatek i terenów przyległych do obiektów.

Kontakt:
W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."
Dodana
Wygasa (za 6 dni)