Inżynier Elektryk

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna
  • Konopiska, śląskie pow. częstochowski

Inżynier

Umowa o pracę

ELIKO MOŃKA Spółka Jawna, lider w swojej branży, produkuje kilkadziesiąt rodzajów grzałek oraz elementów grzejnych wytwarzanych seryjnie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia na wykonawstwo grzałek nietypowych, oferując naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc projektanta.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Konopiska (pow. częstochowski)

Opis stanowiska

- projektowanie grzałek elektrycznych
- obliczanie parametrów grzałek (moc, napięcie, wymiary, itp.)
- przeprowadzanie prób i testów konstrukcyjnych i technologicznych
- tworzenie rysunków technicznych produktów
- doradztwo techniczne i ofertowe dla klientów w zakresie nowo-projektowanych / nietypowych produktów
- codzienny kontakt z działem produkcji
- wsparcie technologiczne dla pracowników
- wprowadzanie działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom

Wymagania

- doświadczenie zawodowe w konstruowaniu produktów elektrycznych lub w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
- bardzo dobra znajomość zagadnień elektrycznych
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość branży elektrycznej
- wykształcenie elektryczne
- umiejętności stosowania narzędzi do projektowania/modelowania
- znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w branży AGD, FMCG lub Automotive

Co oferujemy

- Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
- Interesującą pracę w firmie poszukującej innowacyjnych rozwiązań
- Stałe godziny pracy
- Otwartość na zmiany

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)