Zatrudnimy Główna/główny księgowy

DOMATOR SERWIS SP. Z O.O.
  • Tarnowskie Góry, śląskie pow. tarnogórski

Księgowy

Umowa o pracę

Zatrudnimy Głównego (Główną) Księgowego do prowadzenia ksiąg rachunkowych grupy firm.
Zakres obowiązków
• prowadzenie pełnej księgowości oraz KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
• sporządzanie sprawozdań finansowych
• nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT),
• prowadzenie ksiąg rachunkowych, analiza danych w systemie księgowym, kontrola księgowań, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi,
• wsparcie kierownictwa firm w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych, finansowych, podatkowych,

Wymagania

• min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub Kierownika Działu Księgowości,
• umiejętności praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;
• wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe,
• Oferta obejmuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju osobistego;
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)