Elektryk - projektant instalacji elektrycznych

PM PROJECT Milena Ptaszyńska
  • Olkusz, małopolskie pow. olkuski

Inżynier

Umowa o pracę

Miejsce pracy – Olkusz
Forma zatrudnienia – umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
• Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych
• Przygotowywanie zestawień materiałowych oraz kosztorysów
• Kontrola poprawności i kompletności dokumentacji ofertowej oraz wykonawczej
• Znajomość regulacji prawnych, przepisów oraz specyfikacji technicznych

Wymagania

• Ukończone studia na kierunku elektrotechnika
• Minimum dwuletnie doświadczenie przy projektowaniu
• Znajomość obsługi programu AutoCad
• Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
• Znajomość obsługi programu Dialux
• Uprawnienia SEP E oraz SEP D

Kandydatom oferujemy:
• Umowę o pracę
• Elastyczne godziny pracy
• Dostęp do szkoleń podwyższających kwalifikacje
• Realizacja ciekawych i ambitnych projektów
• Cenne wsparcie merytoryczne w procesie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)