Serwisant sprzętu komputerowego, gsm Elektronik Katowice

Serwis Sprzętu Elektronicznego
  • Katowice, śląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Profesjonalny Serwis Urządzeń elektronicznych zatrudni osobę na stanowisko:

SERWISANT ELEKTRONIK

Miejsce wykonywania pracy: KATOWICE

Opis stanowiska pracy:

Praca w serwisie sprzętu komputerowego/ tabletów/ smartfonów.
Naprawa, serwis tabletów, telefonów, laptopów itp.
Wymiana uszkodzonych elementów.
Naprawa płyt głównych w w/w urządzeniach
Kontakt z Klientem nietechnicznym.

Nasze wymagania:·

Min.1 rok świeżego udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku.
Znajomość budowy i funkcjonowania sprzętu elektronicznego (komputerowego, smartfony, tablety, zasilacze, płyty główne)
Umiejętność diagnozowania usterek.
Umiejętność lutowania.
Znajomość elektroniki.
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Umiejętność samodzielnego czytania i analizy schematów
Znajomość systemu operacyjnego
Umiejętność organizacji własnej pracy i dobre zdolności manualne
OSX, Windows, IOS, Android
Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres.
Język angielski.
Mile widziane wykształcenie ogólne z zakresu elektroniki
Rzetelność, skrupulatność, spostrzegawczość
Kultura osobista i punktualność

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Niezbędne narzędzia pracy
- Pracę w zgranym, młodym i przyjaznym zespole.
- Pracę w systemie jednozmianowym - min.8 godz. / dziennie, min. 5 dni w tygodniu
- Intencja długiego zatrudnienia
- Szkolenia wewnętrzne

Prosimy tylko o poważne propozycję osób z doświadczeniem.

Aplikacje( CV + List motywacyjny ) proszę wysyłać na adres e-mail. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)