Zatrudnię samodzielnego mechanika samochodowego

D. M. Serwis
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

Obowiązki :

diagnozowanie i naprawa wykrytych usterek oraz awarii w pojazdach osobowych i dostawczych
wykonywanie zleconych napraw oraz przeglądów okresowych
wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika serwisu
prowadzenie dokumentacji zlecenia naprawy zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w serwisie
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika samochodowego
znajomość budowy samochodów osobowych i dostawczych
wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej
dobra organizacja pracy
samodzielność, pracowitość i samodyscyplina
uczciwość, rzetelność i zaangażowanie

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania
do dyspozycji niezbędne narzędzia do pracy oraz profesjonalnie wyposażony warsztat
buty i odzież roboczą (przy nawiązaniu dłuższej współpracy - z logiem firmy oraz usługą prania)
pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki lekarskiej

Osoby zainteresowane zachęcamy do złożenia CV osobiście bądź przesłanie za pośrednictwem portalu lento.pl

ul. Lubelska 35

Olsztyn
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)