Sprzątanie, mycie okien- grupa mobilna

Alkom FHU
  • Poznań, wielkopolskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Firma świadcząca usługi sprzątania zatrudni Panów do grupy mobilnej

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
-utrzymanie czystości w pomieszczeniach
-obsługa maszyn czyszczących
-mycie okien

Oczekujemy:
-mile widziane doświadczenie w branży
-zaangażowania w powierzone obowiązki

Oferujemy

-stabilne warunki zatrudnienia
-umowa o pracę

Mile widziane osoby z orzeczeniem lub rentą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod nr. tel.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 5 dni)