Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. tłumacz

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-07-09

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenie pism, opracowań, materiałów o charakterze informacyjnym m.in. z Agencji Frontex do wykorzystania przy sporządzaniu dokumentów na potrzeby Komendanta Oddziału i jego zastępców;
  • koordynowanie na poziomie Oddziału działań dotyczących współpracy z Biurem Współpracy Międzynarodowej KGSG w zakresie współdziałania z Agencją Frontex;
  • koordynowanie na poziomie Oddziału realizacji międzynarodowych przedsięwzięć o charakterze regionalnym;
  • obsługa merytoryczna na poziomie Oddziału wizyt i spotkań międzynarodowych oraz podróży służbowych poza granicami kraju Komendanta Oddziału i jego zastępców;
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi KGSG oraz komórkami Komendy Oddziału w zakresie opracowywania opinii, materiałów analitycznych, informacyjnych, raportów, odpowiedzi na kwestionariusze i zapytania oraz innych dokumentów do wykorzystania w kontaktach z partnerami zagranicznymi, organami UE, przedstawicielstwami dyplomatycznymi i innymi podmiotami zagranicznymi oraz organizacjami międzynarodowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1;
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego lub pozytywne zakończenie procedur sprawdzających zakończonych wydaniem poświadczenia bezpieczeństwa osobowego, uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „POUFNE”.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Racibórz
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
25-06-2020
Oferta wygasła w dniu:
09-07-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

NORDFLAM

Specjalista ds. technicznych

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
NORDFLAM
NORDFLAM
Cieszyn
Opublikowana:03-07-2020
ATMOTERM

SPECJALISTA/KA DS. BEZPIECZEŃSTWA CHEMICZNEGO

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa zlecenie
ATMOTERM
ATMOTERM
Opole
Opublikowana:13-07-2020
ATMOTERM

Specjalista ds. Danych Środowiskowych

ATMOTERM
ATMOTERM
Opole

Specjalista ds. informacji i ewidencji

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Katowicach
Katowice
Opublikowana:16-06-2020