Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-06-04

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zadań z zakresu gospodarki transportowej oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji;
  • Prowadzenie dokumentacji pomocniczej sprzętu transportowego;
  • Realizowanie zadań związanych ze szkodami w mieniu Policji – zgłaszanie szkód, przygotowywanie dokumentów i prowadzenie postępowań szkodowych oraz współpraca z KWP w Łodzi w zakresie ich likwidacji;
  • Rozliczanie kosztów podróży służbowych policjantów oraz pracowników Policji na podstawie wydanych delegacji służbowych;
  • Obsługa punktu kasowego – przyjmowanie i przekazywanie środków pieniężnych;
  • Przyjmowanie do kasy gotówki za mandaty karne i przekazywanie ich do urzędu Skarbowego oraz prowadzenie odpowiedniej do tego ewidencji;
  • Kontrola faktur oraz sprawdzanie prawidłowości realizacji usług za holowanie i parkowanie pojazdów zatrzymanych do celów procesowych;
  • Dokonywanie okresowych przeglądów samochodów oraz wydawanie kart paliwowych;
  • Nadzorowanie terminów badań kierowców pojazdów służbowych;
  • Naliczanie równoważnika pieniężnego za wyżywienie psa służbowego;
  • Rozliczanie bilingów rozmów telefonicznych, stacjonarnych i komórkowych;
  • Pełnienie funkcji koordynatora danych osobowych;
  • Sporządzanie spisów zdawczo – odbiorczych oraz przygotowywanie dokumentacji i teczek zagadnieniowych do zdania do archiwum.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy biurowej
  • znajomość ustaw: ustawa o Policji, ustawa o rachunkowości, Prawo zamówień publicznych w zakresie zasad i trybów udzielania zamówień; ustawa o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w zakresie Działu I (Przepisy ogólne) i Działu II (Odpowiedzialność za naruszenie dyscypliny finansów publicznych) oraz aktów wykonawczych,
  • umiejętności: stosowania prawa w praktyce, analitycznego myślenia, analizy i syntezy informacji, obsługi komputera w zakresie pakietu Ms Office,
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Poddębice
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
22-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
04-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Liga Obrony Kraju

Specjalista ds. Szkoleń i Administracji

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Łęczyca
Opublikowana:25-05-2020

Specjalista ds. wydatków osobowych

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
Łódź
Opublikowana:03-06-2020

Specjalista ds. obsługi technicznej systemów komputerowych w urzędzie

Komenda Miejska Policji w Łodzi
Łódź
Opublikowana:02-06-2020