B8 Recruitment Sp. z o.o.

Technolog Programista CNC* Umowa o pracę * 1 zmiana

  • Otwock, mazowieckie pow. otwocki

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Dla jednego z naszych klientów, który jest dynamicznie rozwijającą się firmą, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technologa Programisty CNC, specjalizującego się w obróbce blach.

Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze programowania maszyn CNC oraz jesteś specjalistą w tworzeniu dokumentacji technicznej, i chciałbyś dołączyć do zespołu, który kładzie nacisk na innowacyjność i jakość, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Karczew (dojazd z Otwocka)

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie rysunków technicznych zgodnie z wymaganiami projektu.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności i efektywności.
  • Praca w programach CAD/CAM, takich jak Fusion 360, AutoCAD, TOPS300, TruTops, do projektowania i programowania obróbki.
  • Edytowanie plików i tworzenie grafik przy użyciu programu CorelDRAW w celu przygotowania materiałów projektowych i dokumentacji.
  • Wprowadzanie danych do systemu Subiekt GT oraz innych programów zintegrowanych z procesem produkcyjnym.
  • Obsługa programów biurowych z pakietu Microsoft Office.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość obsługi programów CAD/CAM, pakietu Microsoft Office.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy.
  • Wynagrodzenie początkowe od 7500 zł brutto z możliwością wzrostu wraz z systemem premiowym.
  • Pracę w systemie jednozmianowym.
  • Możliwość ciągłego rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji poprzez różnorodne szkolenia i wsparcie merytoryczne.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, umożliwiających efektywną realizację zadań.

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " CNC" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)