Twoje wsparcie w rekrutacji

Administrator Działu Obsługi Posprzedażowej

Firma Agro Wanicki to autoryzowany partner marki John Deere, Pottinger

i Kramer. Posiadamy szeroki zakres działań w branży rolniczej.

Działamy na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego

i świętokrzyskiego.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

ADMINISTRATOR DZIAŁU OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ

Miejsce pracy: Wola Piasecka k. Lublina

Zakres obowiązków:

  • wsparcie istniejących procesów w działach sprzedaży części i serwisie,
  • wsparcie w prowadzeniu dokumentacji obu działów,
  • kontrola należności klientów, monitorowanie zadłużenia,
  • obsługa administracyjna procesów,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów,
  • kontakt i obsługa klientów działów serwisu i części,
  • sporządzanie raportów, zestawień.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zdania,
  • nastawienie na współpracę, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 8.00-16.00 (poniedziałek-piątek).

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawa i pełna wyzwań praca.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Wanicki Sp.z o.o

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt na adres e-mail tomasz.lugowski@wanicki.pl

W przypadku pytań prosze o kontakt telefoniczny 663 341 802

Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatGW.htm

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Zawód:
Administrator
Miejsce pracy:
Świdnik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-23
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-06
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)