Twoje wsparcie w rekrutacji

Poszukiwany Informatyk

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala im. dr J. Dietla w Krynicy – Zdroju poszukuje osoby na stanowisko: INFORMATYK

Obowiązki:
- administracja siecią teleinformatyczną Szpitala (firewall, serwery, centrala telefoniczna)
- instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego
- wsparcie użytkowników końcowych (personelu szpitala) w zakresie teleinformatyki
- utrzymanie w sprawności systemów informatycznych/ sprzętu wykorzystywanych przez Szpital
- wdrażanie nowych rozwiązań

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
- min. technik informatyk

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
- pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres @ wraz z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"
Zawód:
Informatyk
Miejsce pracy:
Krynica-Zdrój
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-14
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-28
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INFORMATYK

Zawód: informatyk Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Bobowa
2020-02-03
od 2600 zł

Starszy informatyk ds. administrowania siecią informatyczną i utrzymania w sprawności sprzętu i syst

Zawód: informatyk Rodzaj: praca stała
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Nowym Targu
Nowy Targ
2020-02-18

Specjalista ds. Servicedesk

FAKRO
Nowy Sącz
2020-02-14

Administrator Aplikacji Biznesowych i Baz Danych

FAKRO
Nowy Sącz
2020-02-14

Programista PHP Krosno

Ideo Sp. z o.o.
Krosno
2020-02-18

Poszukiwany Wdrożeniowiec systemów ERP w obszarze logistyki

GRH Polska
Dębica
2020-02-27