Twoje wsparcie w rekrutacji

Menedżer ds. pozyskiwania dofinansowań zewnętrznych

Stawiamy na partnerskie wartości jak zaangażowanie, odpowiedzialność i zaufanie, którymi kierujemy się w relacjach biznesowych, są one również fundamentami naszej kultury organizacyjnej.

W DONE! Deliveries tworzymy inspirujące miejsce pracy – dołącz do nas!

Done Deliveries jest firmą o silnej, ugruntowanej strategii rozwoju, w której ogromną rolę grają projekty badawczo-rozwojowe realizowane przy użyciu nowoczesnych metod projektowych takich jak Design Thinking czy Agile.

Jeśli masz wiedzę na temat pozyskiwania zewnętrznych źródeł  dofinansowania i chcesz pracować z ciekawymi programami na pograniczu transportu, logistyki oraz IT, to nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca ze wszystkimi funkcjami firmy w celu identyfikacji projektów/działań kwalifikujących się na finansowanie ze źródeł zewnętrznych (głównie dotacji unijnych);
  • Bieżący monitoring programów dofinansowań zewnętrznych w kontekście szans stwarzanych dla rozwoju Spółki oraz opracowywanie propozycji ich zastosowania;
  • Monitoring, analiza i raportowanie stanu realizacji wykonywanych działań, w tym efektów i zagrożeń dla realizowanych i potencjalnych projektów;
  • Przygotowanie organizacyjne Spółki oraz opracowywanie wszelkiej dokumentacji, wniosków, budżetów, harmonogramów w celu otrzymania dotacji;
  • Reprezentowanie Spółki oraz negocjacje z instytucjami dystrybuującymi środki, dostawcami czy doradcami zewnętrznymi;
  • Nadzór nad dokumentacją projektową i umowami w oparciu o obowiązujące przepisy prawa i wytyczne w celu prawidłowego rozliczenia dofinansowań;
  • Monitoring, kontrola i koordynacja realizacji projektów (project management) w celu prawidłowego rozliczenia dofinansowań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zasad i wymagań ubiegania się o dofinansowanie oraz prawidłowego rozliczania projektów;
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie pracy projektowej;
  • Umiejętność korzystania z narzędzi przeznaczonych do składania wniosków o dofinansowanie i wniosków rozliczających;
  • Ciekawość, inicjatywa, samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów.

Firma oferuje:

  • Pracę na olbrzymim portfelu innowacyjnych projektów B+R kwalifikujących się pod programy dofinansowań unijnych;
  • Dostęp do najnowocześniejszych metod zarządzania projektami, takich jak Design Thinking oraz Agile;
  • Kompleksowy onboarding oraz merytoryczne wsparcie współpracowników z działów m.in. project management, prawnego, IT, analiz, marketingu, księgowości;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wysokości pozyskanego dofinansowania;
  • Bogaty pakiet szkoleń oraz benefity pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, Multisport).

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Batorego 35, 34-120 Andrychów, NIP: 5542945426
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Pracownik ds. administracji
Miejsce pracy:
Andrychów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-13
Oferta wygasa w dniu:
2020-01-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY

Zawód: pracownik ds. administracji Rodzaj: umowa o pracę
PPHU Kocierz Krzysztof
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Żywiec
2020-01-08
od 2600 zł

PRACOWNIK W DZIALE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Zawód: pracownik ds. administracji Rodzaj: umowa na okres próbny
INSTYTUT FARMAKOLOGII im. Jerzego Maja POLSKIEJ AKADEMII NAUK
od 3200 zł
Kraków
2020-01-09
od 3200 zł

SEKRETARZ SZKOŁY

STOWARZYSZENIE OŚWIATOWE RODZICE-DZIECIOM
od 2600 zł
Rybnik
2020-01-09
od 2600 zł

GŁÓWNY SPECJALISTA W WYDZIALE GOSPODARKI LOKALOWEJ - OFERTA KONKURSOWA

Urząd Miejski w Tarnowskich Górach
od 5000 zł
Tarnowskie Góry
2020-01-15
od 5000 zł