Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista do spraw ofertowania

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-04

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista do spraw ofertowania - RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Proces rekrutacyjny trwa do 31.01.2020

Stanowisko:Specjalista do spraw ofertowania

Zakres obowiązków

• Przygotowywanie ofert handlowych,

• Wsparcie Inżynierów Sprzedaży
• Kompleksowe doradztwo techniczne,
• Opiekę nad dotychczasowymi Klientami firmy,
• Organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla Klientów,
• Udział w targach i konferencjach branżowych.

Wymagania

• Wykształcenie techniczne,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość środowiska MS Office, AutoCAD 2D,
• Umiejętność prowadzenie rozmów handlowych i prezentacji,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,
• Dyspozycyjność, gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych,
• Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy

• Pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym,
• Szkolenia produktowe i techniczne,
• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Przyjazną atmosferę pracy.

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-05
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-04
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TÜV Rheinland Polska

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Katowice
2020-01-13 POLECANA
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Tychy
2020-01-07
Zakłady Mechaniczne „BUMAR – ŁABĘDY”

Specjalista Organizator