Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds Kontroli Jakości

Track Tec Koltram sp. z o.o. jest firmą, która projektuje i wykonuje elementy stalowej nawierzchni kolejowej takie jak: rozjazdy kolejowe, skrzyżowania torów, podzespoły zamienne i konstrukcje specjalne, a także rozjazdy i skrzyżowania tramwajowe.  Część produkcji trafia na rynki zagraniczne. Cechą produktów jest ich uznana, wysoka jakość będąca efektem przyjętego priorytetu: pełnego zadowolenia partnerów firmy z wyrobów i ze współpracy z firmą Track Tec Koltram sp. z o.o.

Szukamy do naszego zespołu Specjalisty ds Jakości

Miejsce pracy: Zawadzkie Region: opolskie

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i nadzór na jakością usług i materiałów wsadowych dostarczanych do procesów produkcyjnych Spółki
  • Zgłaszanie i rejestracja reklamacji materiałów w systemie komputerowym, w tym celu współpraca z Dostawcami i wewnętrznym Działem Zakupów
  • Wykonywanie ocen i audytowanie Dostawców, przeprowadzanie ich okresowych kwalifikacji
  • Współpraca z Dostawcami w celu rozwiązywanie problemów jakościowych w dostarczanych partiach materiałów
  • Analizowanie problemów jakościowych i identyfikacja niezgodności z zastosowaniem w praktyce narzędzi jakościowych
  • Wspieranie produkcji w zakresie kontroli i zapewnianiu wymaganych standardów jakości,
  • Współpraca z zewnętrznymi inspektorami odbiorczymi dokonującymi odbiorów technicznych wyrobów, w zakładzie
  • Współpraca z laboratorium badawczym w zakresie przekazywania materiału do badań i ustalaniu zakresu badań
  • Wsparcie kontrolerów jakości w przygotowywaniu dokumentacji kontrolno-odbiorczej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowany inżynier po wydziale mechanicznym
  • Pożądany jest co najmniej rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w zakładzie z branży metalowej
  • Znajomość zasad rysunku technicznego
  • Wymagane cechy osobowe: inicjatywa w podejmowaniu zadań, planowanie i właściwa organizacja pracy własnej,komunikatywność, sumienność, konsekwencja w działaniu
  • Podstawowe umiejętności w posługiwaniu się programami pakietu MS Office
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w sposób komunikatywny

Firma oferuje:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • System premiowy oraz fundusz socjalny

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Track Tec Koltram sp. z o.o. 00-128 Warszawa Rondo ONZ 1, NIP: 9542651626
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Zawadzkie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-29
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-29
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Specjalista do spraw ofertowania

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała

POLECANA
Tychy
2019-12-05 POLECANA

Specjalista ds. kadrowych

Kuratorium Oświaty w Katowicach
Katowice
2019-12-05

Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej

Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu