Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy programista (obsługa systemów RPA)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-11

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych.

Zakres obowiązków:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie rozwiązań z obszaru automatyzacji i robotyzacji w Działach Usług Wspólnych (księgowość, controlling, finanse)

KLUCZOWE ZADANIA:

  • automatyzacja procesów biznesowych
  • programowanie automatów do procesów księgowych  (m.in. tworzenie skryptów, makr)
  • tworzenie nowych rozwiązań dla Działów oraz implementowanie ich
  • tworzenie dokumentacji

Wymagania:

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • ukończyłeś/-aś studia informatyczne, matematyczne lub pokrewne (lub jesteś
    w trakcie)
  • charakteryzujesz się myśleniem analitycznym
  • interesujesz się algorytmiką
  • wiesz, co to jest RPA  i chciałbyś/-abyś się w tej dziedzinie rozwijać
  • znasz środowisko Microsoft (Excel, Access) w stopniu zaawansowanym
  • dodatkowym atutem będzie znajomość  .NET, VBA, C#, JavaSpript,
  • cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność w pracy

Firma oferuje:

ZAPEWNIAMY

  • możliwość udziału w nowym projekcie Działu IT
  • pracę z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w tworzeniu, konfigurowaniu i testowaniu rozwiązań dedykowanych
  • szkolenia z zakresu IT i systemów operacyjnych
  • możliwość udziału w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę
Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-27
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-11
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KSIBB.PL

PROGRAMISTA - WDROŻENIOWIEC

Zawód: programista Rodzaj: praca stała
KSIBB.PL
KSIBB.PL
Bielsko-Biała
2019-12-09
Pitney Bowes

Business Intelligence Developer – full remote possible- UOP / B2B

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę
10000-15000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
2019-12-08 POLECANA
Adecco Poland Sp. z o.o.

Programista

2019-12-08
Partner Rozwoju

Python Developer

9000-13000 zł

POLECANA
2019-12-06 POLECANA

PROGRAMISTA WEB DEVELOPER

TEMA KOMPUTER Sp. z o.o.
od 3800 zł
Andrychów
2019-12-10
od 3800 zł