Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik produkcji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-25

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Szukasz prostej i przyjemnej pracy z WOLNYMI WEKENDAMI?

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji? IDEALNIE TRAFIŁEŚ!

Możliwe miejsca pracy: Rzeszów lub Zaczernie

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn produkcyjnych oraz kontrolę jakości produktów.

Wymagania:

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO SIĘ NAUCZYSZ!

Firma oferuje:

·         Pracę od poniedziałku do piątku

·         3 zmiany: 7:00 - 15:00 / 15:00 - 23:00 / 23:00 - 7:00

·         Umowa o pracę – poszukujemy osób do stałej współpracy

·         Wynagrodzenie początkowe: 2800 – 2900 zł brutto – po 3 miesiącach PODWYŻKA od 1,5 do 2,5 zł brutto na każdej godzinie

Zawód:
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-11
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPERATOR TŁOCZNI, E-MAIL: KADRY.LFS@KOELNER.PL

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa na okres próbny
"KOELNER RAWLPLUG IP" SP. Z O.O. ODDZIAŁ ŁAŃCUT
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Łańcut
2019-09-18
od 2250 zł

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

kontakt przez OHP
od 2600 zł
Stalowa Wola
2019-11-29