Twoje wsparcie w rekrutacji

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Zakres obowiązków:

- przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty,
- kompletowanie zestawów podstawowych leków, wyrobów medycznych stosowanych do zabiegów stomatologicznych,
- przygotowanie pacjenta do zabiegów stomatologicznych,
- współpraca z lekarzem dentystą w czasie wykonywania zabiegów stomatologicznych,
- współdziałanie z lekarzem dentystą przy udzielaniu pierwszej pomocy,
- przygotowanie materiały stomatologicznych do wypełnień i wycisków,
- dbałość o odpowiednie przechowywanie, konserwację urządzeń i aparaty oraz instrumenty stomatologiczne.
Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą.

Wymagania:

Wykształcenia:
pomaturalne/policealne
Języki:
angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
kurs asystentki stomatologicznej
kurs medyczny dla higienistek i asystentek stomatologicznych
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 400 PLN
Opis wynagrodzenia:
Planowany okres zatrudnienia 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy.
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Brata Alberta 15, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Kornelia Siudzińska
Kornelia Studzińska
609654805
gabinetstomatologiczny.cv@onet.pl
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Brak danych.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Zawód:
Asystent stomatologiczny
Brzesko
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2400 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-08
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-08
Liczba odsłon ogłoszenia:
127
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA (O)

Zawód: asystent stomatologiczny Rodzaj: umowa na okres próbny
Stomatologia & Radiologia Seyoum lek. stom. Maria Kostrzewa-Seyoum
od 2750 zł
UoP brutto/m-c
Wojnicz
2019-11-19
od 2750 zł