Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-08

Nicromet to polska firma działająca nieprzerwanie od 1990 roku w branży produkcji aluminium wtórnego, dostarczamy swoje produkty do wiodących producentów w Europie.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń dotyczących  odpadów oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki
  • Przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby
  • Monitorowanie zmian w przepisach, prowadzenie dokumentacji dot. ewidencji odpadów
  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji
  • Obsługa portali m.in. Kobize i GUS
  • Przygotowanie lub weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie o kierunku ochrony środowiska lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży zagospodarowania odpadów)
  • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dokładność, punktualność
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie

Firma oferuje:

Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
  • Niezbędne wsparcie i narzędzia pracy
Zawód:
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
Miejsce pracy:
Skawina
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-03
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-08
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Alumetal SA

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa o pracę
Alumetal SA
Alumetal SA

POLECANA
Kęty
2020-02-12 POLECANA
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: praca stała
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. profil firmy

POLECANA
Bielsko-Biała
2020-02-17 POLECANA
Valeo

Specjalista/ka ds. Ochrony Środowiska i BHP

Valeo
Valeo profil firmy
Czechowice-Dziedzice
2020-02-11
PPG

Specjalista ds. BHP (k/m)

PPG
PPG

POLECANA
Cieszyn
2020-02-13 POLECANA

SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA, ZDROWIE PUBLICZNE LUB POKREWNE - STAŻYSTA

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/m-c
Chrzanów
2020-02-05
od 1033 zł

SPECJALISTA DO SPRAW BHP

MICHNIEWSKI SAFETY TECHNOLOGY Sp. z o.o.
od 3000 zł
Zawiercie
2020-01-09
od 3000 zł

ASYSTENT DZIAŁU TECHNICZNEGO

od 3000 zł
Zawiercie
2020-01-09
od 3000 zł

SPECJALISTA BHP

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa na okres próbny
ZET TRANSPORT Spółka z o.o.
od 3500 zł
Nowy Sącz
2020-01-21
od 3500 zł

PRACOWNIK SŁUŻB BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

SPZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4
od 3000 zł
Bytom
2020-01-16
od 3000 zł