Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Nicromet to polska firma działająca nieprzerwanie od 1990 roku w branży produkcji aluminium wtórnego, dostarczamy swoje produkty do wiodących producentów w Europie.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń dotyczących  odpadów oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki
  • Przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby
  • Monitorowanie zmian w przepisach, prowadzenie dokumentacji dot. ewidencji odpadów
  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji
  • Obsługa portali m.in. Kobize i GUS
  • Przygotowanie lub weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie o kierunku ochrony środowiska lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży zagospodarowania odpadów)
  • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dokładność, punktualność
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie

Firma oferuje:

Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
  • Niezbędne wsparcie i narzędzia pracy

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
NICROMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., 43-512 Bestwinka, ul. Witosa 28, NIP: 6521721863
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
Miejsce pracy:
Skawina
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-07
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-29
Liczba odsłon ogłoszenia:
560
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LUDWIG CZEKOLADA SP. Z O.O.

Specjalista ds. BHP, P. POŻ i Ochrony Środowiska

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa o pracę
Skoczów
2019-11-05

INSPEKTOR DS. BHP/PPOŻ

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa na okres próbny
ORLEN EKO Sp. z o.o.
4000-4500 zł
UoP brutto/m-c
Kraków
2019-10-21

SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA

TEKTURA OPAKOWANIA PAPIER SPÓŁKA AKCYJNA
od 4000 zł
Tychy
2019-10-24
od 4000 zł

STARSZY INSPEKTOR DS BHP

kontakt przez PUP
od 2250 zł
Będzin
2018-11-16
od 2250 zł

INSPEKTOR /STARSZY INSPEKTOR BHP (1/2 ETATU) [OGŁOSZENIE NR 8/2019]

PAŁAC MŁODZIEŻY IM. PROF. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO
1500-1705 zł
Katowice
2019-11-06

INSPEKTOR DS. BHP I KADR

Marcotran Polska Sp. z o.o.
od 4000 zł
Pyskowice
2019-10-28
od 4000 zł