Twoje wsparcie w rekrutacji

STARSZY TECHNIK

Zakres obowiązków:

CEL STANOWISKA:
Zapewnienie właściwej eksploatacji oraz sprawności technicznej systemów informatycznych.

ZADANIA PODSTAWOWE:
1)administrowanie stanowiskami pracującymi w sieciach teleinformatycznych (konfigurowanie stanowisk dostępowych, zakładanie kont użytkownikom);
2)instalowanie oprogramowania systemowego i użytkowego
w komputerach dołączonych do sieci teleinformatycznych;
3)usuwanie awarii, naprawa sprzętu i konserwacja lub wnioskowanie o zlecenie naprawy podmiotowi zewnętrznemu;
4)analizowanie i identyfikowanie potrzeb dotyczących budowy
i modernizacji systemów teleinformatycznych;
5)opracowywanie i opiniowanie dokumentacji technicznej systemów teleinformatycznych oraz ich projektów;
6)instalowanie, konfigurowanie oraz nadzór nad eksploatowaniem i funkcjonowaniem sprzętu i systemów teleinformatycznych;
7)obsługa końcowego użytkownika systemów teleinformatycznych (w tym wymiana materiałów eksploatacyjnych w używanych urządzeniach);
8)monitorowanie stanu systemów teleinformatycznych oraz dokonywanie ich okresowych przeglądów;
9)nadawanie uprawnień użytkownikom systemów oraz zapewnienie dostępności systemów dla użytkowników;
10)zapewnienie dostępności oraz obsługa techniczna urządzeń multimedialnych w trakcie organizowanych przedsięwzięć;
11)tworzenie specyfikacji technicznych dla potrzeb zakupów
w dziale informatyki.

Wymagania:

Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące
Inne wymagania:
umiejętności niezbędne: komunikowania się, współpracy, organizacji pracy własnej
i zespołu, rozwiazywania problemów, koordynowania, analizy i syntezy, interpretacji przepisów, obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Office),
umiejętności pożądane: świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji do 1 kV, znajomość systemów operacyjnych, znajomość sieci informatycznej
w środowisku MS Windows PL, prawo jazdy kat. B.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 250 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
Krzysztof Biernacki
22 605 31 11
naczwlioi@csp.edu.pl
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
telefonicznie
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7:45-15:45
Zawód:
Informatyk
Legionowo
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2250 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-10-26
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Starszy informatyk

Zawód: informatyk Rodzaj: praca stała
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
Warszawa
2019-12-14

SPECJALISTA W SEKCJI INFORMATYKI (J. ANG.) K/M

Zawód: informatyk Rodzaj: umowa o pracę
Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych
od 4000 zł
UoP brutto/m-c
Warszawa