Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista w dziale koordynacji produkcji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-22

Grupa Mostostal Zabrze to grupa wyspecjalizowanych spółek świadczących usługi budowlane w Polsce i za granicą, realizujących wspólnie skomplikowane i technologicznie wymagające inwestycje w najbardziej rozwojowych sektorach budownictwa. To jedna z największych grup budowlanych w kraju, znana za sprawą realizowanych inwestycji niemal na całym świecie. Na czele Grupy stoi spółka MOSTOSTAL ZABRZE S.A., jako Spółką Dominująca Grupy Kapitałowej, a w jej skład wchodzi 5 podmiotów zależnych.

W związku z intensywnym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy

Spółce Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A.

na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn - Kożle

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za logistykę produkcji: planowanie, koordynację dostaw i odbiorów oraz podwykonawców.
  • Wspieranie procesów optymalizacyjnych na produkcji.
  • Odpowiedzialność za tworzenie i monitorowanie wydziałowych planów produkcyjnych Wytwórni w oparciu o dane pozyskiwane z innych działów.
  • Udział w tworzeniu analiz dla potrzeb projektów inwestycyjnych wraz z harmonogramami wdrożenia.
  • Zapewnianie pozyskania optymalnych ofert na zakresy prac wykraczające poza działalność Wytwórni.
  • Współpraca z działami produkcji.
  • Opracowanie harmonogramu realizacji projektów od strony produkcji, technologii, zakupów oraz podwykonawców.

Wymagania:

  • Z wykształceniem wyższym: logistyka, zarządzanie produkcją, techniczne.
  • Z kilkuletnim doświadczeniem w produkcji lub logistyce (znajomość branży konstrukcji stalowych i rurociągów będzie dodatkowym atutem).
  • Z osobowością leadera
  • Z doświadczeniem w planowaniu i koordynacji
  • Ze znajomością narzędzi informatycznych do planowania (min. Excel, znajomość. MsProject będzie atutem)
  • O pozytywnym nastawieniu do wyzwań
  • Z komunikatywną znajomością języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Ciekawe projekty
  • Pakiet Medicover
  • Rozwój
  • Dobra kawa
  • Parking
  • Studia podyplomowe
  • Kursy językowe
  • Pakiet Socjalny
  • Pakiet MyBenefit
  • Pakiet Multisport
  • Wczasy pod gruszą
  • Kolonie dla dzieci
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Kędzierzyn-Koźle
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-23
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-22
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Track Tec Koltram sp.z o.o.

Specjalista ds Kontroli Jakości

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Zawadzkie
2019-11-29
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Specjalista do spraw ofertowania

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała

POLECANA
Tychy
2019-12-05 POLECANA

Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej