Twoje wsparcie w rekrutacji

MŁODSZY ASYSTENT/ ASYSTENT SEKCJA HIGIENY PRACY

Zakres obowiązków:

Przeprowadzanie kontroli związanych z wykonaniem zadań bieżącego nadzoru sanitarnego, sporządzanie dokumentacji kontrolnej, prawidłowe i terminowe załatwianie spraw zgodnie z kodeksem postępowania administracyjnego i przepisów szczególnych, przygotowywanie projektów pism, decyzji administracyjnych, postanowień, upomnień dotyczących prowadzonych spraw.

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania:
Wykszt. wyższe - chemia, bezpieczeństwo i higiena pracy. Wymagana znajomość i umiejętność stosowania w praktyce przepisów: ustawy o państwowej inspekcji sanitarnej, ustawy kodeks pracy (Dział X), ustawy kodeks postępowania administracyjnego, ustawy o substancjach i mieszaninach chemicznych; ogólnych przepisów dot. bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach pracy, samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, podstawowa znajomość języka angielskiego, bardzo dobra obsługa komputera (MS Office: Word, Excel).
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 250 PLN
Opis wynagrodzenia:
wyn.2250 zł + dodatki
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
., 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
(32)397-66-13
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
dok. aplikacyjne
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon
Zawód:
Chemik
Bytom
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2250 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-06
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-30
Liczba odsłon ogłoszenia:
93
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)