Twoje wsparcie w rekrutacji

Designer

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-12

Zakres obowiązków:

Creative designer

Szukamy osoby, która potrafi projektować czytelnie i smakowicie, umie też samodzielnie decydować i uzasadniać swoje wybory. Do tego, cieszy się tym, że swoimi działaniami wpływa na estetykę otaczającego nas świata. Jeśli spełniasz te warunki, koniecznie czytaj dalej - to może być przeznaczenie.

Wymagania:

Dokładniej kogo szukamy?

Kogoś, kto umie i lubi projektować poruszającą komunikację reklamową online i offline.

Kogoś, kto ma głowę do projektowania interfejsów na potrzeby web oraz aplikacji mobilnych.

Chcesz działać dla znanych marek lub w ramach ciekawych projektów?

Chcesz dzielić się wiedzą i uczyć innych?

Masz w sobie serdeczność, empatię, umiesz komunikować się z ludźmi (również po angielsku)?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję - dołącz do nas.

Dodatkowymi atutami będą:

  • chęc podejmowania sie róznorodnych wyzwań projektowych,
  • umiejetność pracy w Scrumie,
  • znajomość programów do montażu i/lub do animacji,
  • znajomość metodyk typu UCD czy Design Thinking.

Firma oferuje:

Co oferujemy?

Konkretnie to tak:

  • wynagrodzenie netto od 2800 do 4000 w zależności od doświadczenia,
  • pracę przy ciekawych projektach lub dla znanych marek, lub jedno i drugie :),
  • możliwość rozpoczynania pracy między 8:00 a 10:00,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • prywatne ubezpieczenie w Medicover,
  • pracę w przytulnym i wygodnym biurze w centrum Krakowa,
  • zawsze świeże owoce w kuchni,
  • wsparcie firmy w podnoszeniu kwalifikacji,
  • dobry sprzęt i najnowsze oprogramowanie.
Zawód:
Grafik
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-5600 zł UoP brutto/m-c
2800-4000 zł B2B netto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-13
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-12
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY

Zawód: grafik Rodzaj: umowa na okres próbny
Gondko Krzysztof Firma Handlowa"Kris"
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Sułkowice
2020-01-14
od 2600 zł

GRAFIK, SPECJALISTA DS. DRUKU

Zawód: grafik Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2800 zł
Sosnowiec
2019-10-24
od 2800 zł

GRAFIK/ DESIGNER (O)

"DALIAN TALENT POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2900 zł
Żabno
2020-01-21
od 2900 zł

BW STUDIO SPOŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2500-3000 zł
Chorzów
2020-01-08